Bli kontaktad

Stockholm

Kontakta oss

Hör av dig till oss!

Fyll i dina uppgifter nedan så återkommer vi till dig.



Kontaktpersoner Stockholm

Maria Narbom

Concept Sales Manager

+46 73 521 65 11

maria.narbom@capacitet.se

linkedin_logo

Ann-Sophie Mattsson

Regional Manager Stockholm

+46 735 21 65 21

ann-sophie.mattsson@wiseconsulting.se

linkedin_logo

Maria Lörne

Head of Marketing & Communication

+46 73 521 65 71

maria.lorne@wiseconsulting.se

linkedin_logo

Mats Georgsson

Key Account Manager

+46 76 525 90 15

mats.georgsson@wiseconsulting.se

linkedin_logo

Monica Ollqvist

People & Relations Specialist

+46 76 00 018 09

recruitment@wiseconsulting.se

linkedin_logo

Caroline Nell

Key Account Manager

+46 76 872 83 79

caroline.nell@wiseconsulting.se

linkedin_logo

Charlotte Lind

Key Account Manager

+46 73 521 65 69

charlotte.lind@wiseconsulting.se

linkedin_logo

Sofie Rosendal

Marknad & Kommunikation

+46 73 57 584 55

sofie.rosendal@wiseconsulting.se

linkedin_logo

Sofia Cohn

Gig & Partner Manager

+46 73 521 65 79

sofia.cohn@wiseconsulting.se

linkedin_logo

Helena Wennergren

Gig & Partner Manager

+46 73 521 65 93

helena.wennergren@wiseconsulting.se

linkedin_logo

Linda Wennergren

Gig & Partner Manager

+46 72 301 89 46

linda.wennergren@wiseconsulting.se

linkedin_logo