Bli kontaktad

Stockholm

Kontakta oss

Kontaktpersoner Stockholm

Maria Lörne

Marknadschef (Föräldraledig)

+46 73 521 65 71

maria.lorne@wiseconsulting.se

Anna Sellén

Försäljningschef

+46 76 000 18 56

anna.sellen@wiseconsulting.se

Maria Narbom

Affärsområdeschef Capacitet

+46 73 521 65 11

maria.narbom@capacitet.se

Mats Georgsson

Key Account Manager

+46 76 525 90 15

mats.georgsson@wiseconsulting.se

Caroline Nell

Key Account Manager

+46 76 872 83 79

caroline.nell@wiseconsulting.se

linkedin_logo

Charlotte Lind

Key Account Manager

+46 73 521 65 69

charlotte.lind@wiseconsulting.se

Sofie Rosendal

tf Marknadschef

+46 73 57 584 55

sofie.rosendal@wiseconsulting.se

linkedin_logo

Cecilia Ahrman Rasmussen

Affärsutvecklare HR & digitalisering

+46 76 525 90 42

cecilia.ahrmanrasmussen@wiseconsulting.se

Ann-Sophie Mattsson

Regionchef Öst & Affärsområdeschef HR

+46 735 21 65 21

ann-sophie.mattsson@wiseconsulting.se

Linda Wennergren

Matchningschef

+46 72 301 89 46

linda.wennergren@wiseconsulting.se

Micaela Prien

Konsultrekryterare

+46 70 898 86 82

micaela.prien@wiseconsulting.se

Hör av dig till oss!

Fyll i dina uppgifter nedan så återkommer vi till dig.