Bli kontaktad

Stockholm

Kontakta oss

Kontaktpersoner Stockholm

Lisen Agnevik

Regionchef Stockholm / vVD

+46 73 521 65 53

lisen.agnevik@wiseconsulting.se

Maria Lörne

Marknadschef (Föräldraledig)

+46 73 521 65 71

maria.lorne@wiseconsulting.se

Miléne Strömqvist

Affärsområdeschef Outplacement & Development

+46 76 525 38 56

milene.stromqvist@wiseconsulting.se

Anna Sellén

Key Account Manager

+46 76 000 18 56

anna.sellen@wiseconsulting.se

Maria Narbom

Affärsområdeschef Capacitet

+46 73 521 65 11

maria.narbom@capacitet.se

Mats Georgsson

Key Account Manager

+46 76 525 90 15

mats.georgsson@wiseconsulting.se

Caroline Nell

Key Account Manager

+46 76 872 83 79

caroline.nell@wiseconsulting.se

linkedin_logo

Charlotte Lind

Key Account Manager

+46 73 521 65 69

charlotte.lind@wiseconsulting.se

Sofie Rosendal

tf Marknadsansvarig

+46 73 57 584 55

sofie.rosendal@wiseconsulting.se

linkedin_logo

Cecilia Ahrman Rasmussen

Affärsutvecklare HR & digitalisering

+46 76 525 90 42

cecilia.ahrmanrasmussen@wiseconsulting.se

Jessica Eripe

Teamchef / Coach

076-000 18 98

jessica.eripe@wiseconsulting.se

Micaela Prien

Matchningsansvarig

+46 70 898 86 82

micaela.prien@wiseconsulting.se

Sandra Berglin

(Föräldraledig) Koordinator

+46 73 521 65 51

sandra.berglin@wiseconsulting.se

Hör av dig till oss!

Lämna ett meddelande så återkommer vi till dig inom kort