Kontakta oss

Vi ser fram emot att höra från dig!

Fyll i formuläret så återkommer vi så snart vi kan.

Ring eller maila oss

Prata med oss

Anette Hartlin

Quality & Growth Manager Väst

+46 73 521 65 04

anette.hartlin@wiseconsulting.se

Lotta Wretblad

Strategic Relations & New Business

+46 76 525 90 20

lotta.wretblad@wiseconsulting.se

Sofia Ceder

Client Solution Manager

+46 76 000 18 82

sofia.ceder@wiseconsulting.se

Lisa Butti

Quality & Growth Manager Partners

+46 73 521 65 38

lisa.butti@wiseconsulting.se

Ulrika Roos

Quality & Growth Manager Stockholm

+46 73 521 65 18

ulrika.roos@wiseconsulting.se

Micaela von Hofsten

Quality & Growth Manager Stockholm

+46 73 521 65 40

micaela.hofsten@wiseconsulting.se

Claes Berggren

Quality & Growth Manager Väst

+46 76 525 90 41

claes.berggren@wiseconsulting.se

Helene Mårtensson

Quality & Growth Manager Öresund

+46 73 521 65 43

helene.martensson@wiseconsulting.se

Anders Klevard

Quality & Growth Manager Strategic Service

+46 70 422 24 20

anders.klevard@wiseconsulting.se

Tyvärr hittades inga inlägg, försök med en annan sökning.