Bli kontaktad

Stockholm

Kontakta oss

Kontaktpersoner Stockholm

Lina Cavalli

VD

+46 70 668 64 69

lina.cavalli@wiseconsulting.se

Miléne Strömqvist

Affärsområdeschef Outplacement & Development

+46 76 525 38 56

milene.stromqvist@wiseconsulting.se

Lisen Agnevik

Affärsområdeschef HR-Consulting / vVD

+46 73 521 65 53

lisen.agnevik@wiseconsulting.se

Maria Lörne

Marknadschef

+46 73 521 65 71

maria.lorne@wiseconsulting.se

Maria Narbom

Affärsområdeschef Capacitet

+46 73 521 65 11

maria.narbom@capacitet.se

Mats Georgsson

Försäljningschef

+46 76 525 90 15

mats.georgsson@wiseconsulting.se

Cecilia Ahrman Rasmussen

Teamchef HR Consulting Stockholm

+46 76 525 90 42

cecilia.ahrmanrasmussen@wiseconsulting.se

Anna Sellén

Kundansvarig Stockholm

+46 76 000 18 56

anna.sellen@wiseconsulting.se

Ann-Sophie Mattsson

Senior konsultchef Stockholm

+46 735 21 65 21

ann-sophie.mattsson@wiseconsulting.se

Charlotte Hahne

Teamchef Stockholm

+46 76 525 90 45

charlotte.hahne@wiseconsulting.se

Helena Wennergren

Konsultchef Stockholm

+46 73 521 65 93

helena.wennergren@wiseconsulting.se

Linda Wennergren

Konsultchef Stockholm

+46 72 301 89 46

linda.wennergren@wiseconsulting.se

Sofie Rosendal

Marketing Coordinator & Social Event Manager

+46 73 57 584 55

sofie.rosendal@wiseconsulting.se

linkedin_logo

Micaela Prien

Matchningskoordinator Stockholm

+46 70 898 86 82

micaela.prien@wiseconsulting.se

Charlotte Lind

Kundansvarig Stockholm

+46 73 521 65 69

charlotte.lind@wiseconsulting.se

Sofia Ceder

Leadsmanager

+46 76 000 18 82

sofia.ceder@wiseconsulting.se

Sandra Berglin

(Föräldraledig) Koordinator Stockholm

+46 73 521 65 51

sandra.berglin@wiseconsulting.se

Hör av dig till oss!

Lämna ett meddelande så återkommer vi till dig inom kort