Bli kontaktad

Kontakt

Hör av dig till oss

Vill du komma i kontakt med oss på Wise Consulting? Varmt välkommen att höra av dig via vårt kontaktformulär. Söker du en specifik person? Nedan finner du våra kontaktpersoner och deras kontaktuppgifter.

Hör av dig till oss!

Vi återkommer inom 24 timmar.

Kundansvariga

Anna Sellén

Försäljningschef

+46 76 000 18 56

anna.sellen@wiseconsulting.se

linkedin_logo

Mats Georgsson

Key Account Manager

+46 76 525 90 15

mats.georgsson@wiseconsulting.se

linkedin_logo

Caroline Nell

Key Account Manager

+46 76 872 83 79

caroline.nell@wiseconsulting.se

linkedin_logo

Charlotte Lind

Key Account Manager

+46 73 521 65 69

charlotte.lind@wiseconsulting.se

linkedin_logo

Katarina Kheddache

Kundansvarig & Karriärcoach

+46 739 61 30 57

Katarina.kheddache@wiseconsulting.se

linkedin_logo

Ledningsgruppen

Heidi Öller

Country Manager Finland

+358 40 532 7906

heidi.oller@wiseconsulting.fi

Anna Sellén

Försäljningschef

+46 76 000 18 56

anna.sellen@wiseconsulting.se

linkedin_logo

Gabriella Nilsson

Vice VD & Regionchef Sydväst

+46 70 377 46 71

gabriella.nilsson@wiseconsulting.se

Maria Narbom

Affärsområdeschef Capacitet

+46 73 521 65 11

maria.narbom@capacitet.se

Ann-Sophie Mattsson

Regionchef Öst & Affärsområdeschef HR

+46 735 21 65 21

ann-sophie.mattsson@wiseconsulting.se

Region- och landschefer

Heidi Öller

Country Manager Finland

+358 40 532 7906

heidi.oller@wiseconsulting.fi

Gabriella Nilsson

Vice VD & Regionchef Sydväst

+46 70 377 46 71

gabriella.nilsson@wiseconsulting.se

Ann-Sophie Mattsson

Regionchef Öst & Affärsområdeschef HR

+46 735 21 65 21

ann-sophie.mattsson@wiseconsulting.se

Heléne Mårtensson

Ansvarig Öresund

+46 73 521 65 43

helene.martensson@wiseconsulting.se

Teamchefer

Cecilia Ahrman Rasmussen

Affärsutvecklare HR & digitalisering

+46 76 525 90 42

cecilia.ahrmanrasmussen@wiseconsulting.se

Jessica Eripe

Teamchef coaching

+46 76 000 18 98

jessica.eripe@wiseconsulting.se

Konsultansvariga

Linda Wennergren

Matchningschef

+46 72 301 89 46

linda.wennergren@wiseconsulting.se

Micaela Prien

Konsultrekryterare

+46 70 898 86 82

micaela.prien@wiseconsulting.se

Heléne Mårtensson

Ansvarig Öresund

+46 73 521 65 43

helene.martensson@wiseconsulting.se