Bli kontaktad

Kontakt

Hör av dig till oss

Vill du komma i kontakt med oss på Wise Consulting? Varmt välkommen att höra av dig via vårt kontaktformulär. Söker du en specifik person? Nedan finner du våra kontaktpersoner och deras kontaktuppgifter.

Hör av dig till oss!

Vi återkommer inom 24 timmar.

Ledningsgruppen

Lisen Agnevik

Regionchef Stockholm / vVD

+46 73 521 65 53

lisen.agnevik@wiseconsulting.se

Maria Lörne

Marknadschef (Föräldraledig)

+46 73 521 65 71

maria.lorne@wiseconsulting.se

Miléne Strömqvist

Affärsområdeschef Outplacement & Development

+46 76 525 38 56

milene.stromqvist@wiseconsulting.se

Gabriella Nilsson

Regionchef Göteborg

+46 70 377 46 71

gabriella.nilsson@wiseconsulting.se

Sophie Åhlander

Regionchef SYD

+46 73 521 65 17

sophie.ahlander@wiseconsulting.se

Heidi Öller

Country Manager Finland

+358 40 532 7906

heidi.oller@wiseconsulting.fi

Maria Narbom

Affärsområdeschef Capacitet

+46 73 521 65 11

maria.narbom@capacitet.se

Michael Christiansen

Country Manager Danmark

+45 31 52 95 05

michael.christiansen@wiseconsulting.dk

Region- och landschefer

Lisen Agnevik

Regionchef Stockholm / vVD

+46 73 521 65 53

lisen.agnevik@wiseconsulting.se

Gabriella Nilsson

Regionchef Göteborg

+46 70 377 46 71

gabriella.nilsson@wiseconsulting.se

Sophie Åhlander

Regionchef SYD

+46 73 521 65 17

sophie.ahlander@wiseconsulting.se

Heidi Öller

Country Manager Finland

+358 40 532 7906

heidi.oller@wiseconsulting.fi

Michael Christiansen

Country Manager Danmark

+45 31 52 95 05

michael.christiansen@wiseconsulting.dk

Kundansvariga

Anna Sellén

Key Account Manager

+46 76 000 18 56

anna.sellen@wiseconsulting.se

Mats Georgsson

Key Account Manager

+46 76 525 90 15

mats.georgsson@wiseconsulting.se

Caroline Nell

Key Account Manager

+46 76 872 83 79

caroline.nell@wiseconsulting.se

linkedin_logo

Charlotte Lind

Key Account Manager

+46 73 521 65 69

charlotte.lind@wiseconsulting.se

Katarina Kheddache

Kundansvarig / Coach

+46 739 61 30 57

Katarina.kheddache@wiseconsulting.se

Teamchefer

Cecilia Ahrman Rasmussen

Affärsutvecklare HR & digitalisering

+46 76 525 90 42

cecilia.ahrmanrasmussen@wiseconsulting.se

Jessica Eripe

Teamchef / Coach

076-000 18 98

jessica.eripe@wiseconsulting.se

Konsultansvariga

Micaela Prien

Matchningsansvarig

+46 70 898 86 82

micaela.prien@wiseconsulting.se

Heléne Mårtensson

Matchningsansvarig

+46 73 521 65 43

helene.martensson@wiseconsulting.se