Bli kontaktad

Kontakt

Hör av dig till oss!

Vill du komma i kontakt med oss på Wise Consulting? Varmt välkommen att höra av dig via vårt kontaktformulär. Söker du en specifik person? Nedan finner du våra kontaktpersoner och deras kontaktuppgifter.

Hör av dig till oss!

Fyll i dina uppgifter här nedan så hör vi av oss:

Kundansvariga

Mats Georgsson

Key Account Manager

+46 76 525 90 15

mats.georgsson@wiseconsulting.se

linkedin_logo

Jenny Larsson

Acting Regional Manager Göteborg

+46 70 363 61 74

jenny.larsson@wiseconsulting.se

linkedin_logo

Caroline Nell

Key Account Manager

+46 76 872 83 79

caroline.nell@wiseconsulting.se

linkedin_logo

Charlotte Lind

Key Account Manager

+46 73 521 65 69

charlotte.lind@wiseconsulting.se

linkedin_logo

Katarina Kheddache

Kundansvarig & Karriärcoach

+46 739 61 30 57

Katarina.kheddache@wiseconsulting.se

linkedin_logo

Ledningsgruppen

Heidi Öller

Country Manager Finland

+358 40 532 7906

heidi.oller@wiseconsulting.fi

linkedin_logo

Maria Narbom

Concept Sales Manager

+46 73 521 65 11

maria.narbom@capacitet.se

Maria Lörne

Head of Marketing & Communication

+46 73 521 65 71

maria.lorne@wiseconsulting.se

Ann-Sophie Mattsson

Regional Manager Stockholm

+46 735 21 65 21

ann-sophie.mattsson@wiseconsulting.se

Region- och landschefer

Heidi Öller

Country Manager Finland

+358 40 532 7906

heidi.oller@wiseconsulting.fi

linkedin_logo

Ann-Sophie Mattsson

Regional Manager Stockholm

+46 735 21 65 21

ann-sophie.mattsson@wiseconsulting.se

Jenny Larsson

Acting Regional Manager Göteborg

+46 70 363 61 74

jenny.larsson@wiseconsulting.se

linkedin_logo

Heléne Mårtensson

Acting Regional Manager Malmö

+46 73 521 65 43

helene.martensson@wiseconsulting.se

Konsultansvariga

Sofia Cohn

Gig & Partner Manager

+46 73 521 65 79

sofia.cohn@wiseconsulting.se

Helena Wennergren

Gig & Partner Manager

+46 73 521 65 93

helena.wennergren@wiseconsulting.se

Linda Wennergren

Gig & Partner Manager

+46 72 301 89 46

linda.wennergren@wiseconsulting.se

Heléne Mårtensson

Acting Regional Manager Malmö

+46 73 521 65 43

helene.martensson@wiseconsulting.se