Bli kontaktad

Kontakt

Hör av dig till oss!

Vill du komma i kontakt med oss på Wise Consulting? Varmt välkommen att höra av dig via vårt kontaktformulär. Söker du en specifik person? Nedan finner du våra kontaktpersoner och deras kontaktuppgifter.

Hör av dig till oss!

Fyll i dina uppgifter här nedan så hör vi av oss:

Kundansvariga

Anna Sellén

Försäljningschef

+46 76 000 18 56

anna.sellen@wiseconsulting.se

linkedin_logo

Mats Georgsson

Key Account Manager

+46 76 525 90 15

mats.georgsson@wiseconsulting.se

linkedin_logo

Caroline Nell

Key Account Manager

+46 76 872 83 79

caroline.nell@wiseconsulting.se

linkedin_logo

Charlotte Lind

Key Account Manager

+46 73 521 65 69

charlotte.lind@wiseconsulting.se

linkedin_logo

Katarina Kheddache

Kundansvarig & Karriärcoach

+46 739 61 30 57

Katarina.kheddache@wiseconsulting.se

linkedin_logo

Ledningsgruppen

Anna Sellén

Försäljningschef

+46 76 000 18 56

anna.sellen@wiseconsulting.se

linkedin_logo

Heidi Öller

Country Manager Finland

+358 40 532 7906

heidi.oller@wiseconsulting.fi

linkedin_logo

Maria Narbom

Affärsområdeschef Capacitet

+46 73 521 65 11

maria.narbom@capacitet.se

Gabriella Nilsson

Vice vd & Regionchef Göteborg

+46 70 377 46 71

gabriella.nilsson@wiseconsulting.se

linkedin_logo

Ann-Sophie Mattsson

Regionchef Stockholm

+46 735 21 65 21

ann-sophie.mattsson@wiseconsulting.se

Region- och landschefer

Heidi Öller

Country Manager Finland

+358 40 532 7906

heidi.oller@wiseconsulting.fi

linkedin_logo

Gabriella Nilsson

Vice vd & Regionchef Göteborg

+46 70 377 46 71

gabriella.nilsson@wiseconsulting.se

linkedin_logo

Ann-Sophie Mattsson

Regionchef Stockholm

+46 735 21 65 21

ann-sophie.mattsson@wiseconsulting.se

Heléne Mårtensson

Ansvarig Malmö

+46 73 521 65 43

helene.martensson@wiseconsulting.se

Teamchefer

Jenny Larsson

Teamchef coaching

+46 70 363 61 74

jenny.larsson@wiseconsulting.se

linkedin_logo

Cecilia Ahrman Rasmussen

Affärsutvecklare HR & digitalisering

+46 76 525 90 42

cecilia.ahrmanrasmussen@wiseconsulting.se

Jessica Eripe

Teamchef coaching

+46 76 000 18 98

jessica.eripe@wiseconsulting.se

Konsultansvariga

Linda Wennergren

Matchningschef

+46 72 301 89 46

linda.wennergren@wiseconsulting.se

Micaela Prien

Konsultrekryterare

+46 70 898 86 82

micaela.prien@wiseconsulting.se

Heléne Mårtensson

Ansvarig Malmö

+46 73 521 65 43

helene.martensson@wiseconsulting.se