Bli kontaktad

Kontakt

Hör av dig till oss

Vill du komma i kontakt med oss på Wise Consulting? Varmt välkommen att höra av dig via vårt kontaktformulär. Söker du en specifik person? Nedan finner du våra kontaktpersoner och deras kontaktuppgifter.

Hör av dig till oss!

Vi återkommer inom 24 timmar.

Ledningsgruppen

Miléne Strömqvist

Affärsområdeschef Outplacement & Development

+46 76 525 38 56

milene.stromqvist@wiseconsulting.se

Lisen Agnevik

Affärsområdeschef HR-Consulting / vVD

+46 73 521 65 53

lisen.agnevik@wiseconsulting.se

Heidi Öller

Country Manager Finland

+358 40 532 7906

heidi.oller@wiseconsulting.fi

Maria Narbom

Affärsområdeschef Capacitet

+46 73 521 65 11

maria.narbom@capacitet.se

Mats Georgsson

Försäljningschef

+46 76 525 90 15

mats.georgsson@wiseconsulting.se

Michael Christiansen

Country Manager Danmark

+45 31 52 95 05

michael.christiansen@wiseconsulting.dk

Sophie Åhlander

Regionchef SYD

+46 73 521 65 17

sophie.ahlander@wiseconsulting.se

Gabriella Nilsson

Regionchef Göteborg

+46 70 377 46 71

gabriella.nilsson@wiseconsulting.se

Region- och landschefer

Heidi Öller

Country Manager Finland

+358 40 532 7906

heidi.oller@wiseconsulting.fi

Michael Christiansen

Country Manager Danmark

+45 31 52 95 05

michael.christiansen@wiseconsulting.dk

Sophie Åhlander

Regionchef SYD

+46 73 521 65 17

sophie.ahlander@wiseconsulting.se

Gabriella Nilsson

Regionchef Göteborg

+46 70 377 46 71

gabriella.nilsson@wiseconsulting.se

Kundansvariga

Mats Georgsson

Försäljningschef

+46 76 525 90 15

mats.georgsson@wiseconsulting.se

Anna Sellén

Kundansvarig Stockholm

+46 76 000 18 56

anna.sellen@wiseconsulting.se

Katarina Kheddache

Coach/konsult Göteborg

+46 739 61 30 57

Katarina.kheddache@wiseconsulting.se

Charlotte Lind

Kundansvarig Stockholm

+46 73 521 65 69

charlotte.lind@wiseconsulting.se

Teamchefer

Claes Berggren

Teamchef Göteborg

+46 76 525 90 41

claes.berggren@wiseconsulting.se

Cecilia Ahrman Rasmussen

Teamchef HR Consulting Stockholm

+46 76 525 90 42

cecilia.ahrmanrasmussen@wiseconsulting.se

Charlotte Hahne

Teamchef Stockholm

+46 76 525 90 45

charlotte.hahne@wiseconsulting.se

Konsultansvariga

Ann-Sophie Mattsson

Senior konsultchef Stockholm

+46 735 21 65 21

ann-sophie.mattsson@wiseconsulting.se

Helena Wennergren

Konsultchef Stockholm

+46 73 521 65 93

helena.wennergren@wiseconsulting.se

Linda Wennergren

Konsultchef Stockholm

+46 72 301 89 46

linda.wennergren@wiseconsulting.se

Heléne Mårtensson

Matchningsansvarig

+46 73 521 65 43

helene.martensson@wiseconsulting.se

Micaela Prien

Matchningskoordinator Stockholm

+46 70 898 86 82

micaela.prien@wiseconsulting.se